کفش اسپرت

کفش اسپرت

این نوع از کفش نسبت به سایر کفش ها راحت و سبک تر بوده به این دلیل که جنس رویه آن می تواند غیر چرمی و از نوع پارچه نیز باشد و به چند نوع قابل تقسیم می باشد که به همین خاطر به کفش ورزشی یا پیاده روی معروف است.

کتانی اسپرت

کتانی یا کتونی از کفش های اسپرت دارای رویه پارچه ای از نوع اسپیسر بوده که دارای منافذ ریزی است که باعث خنک شدن فضای داخلی کفش می شود و جنس زیره آنها می تواند پی یو یا ایویا باشد.

اسپرت ورزشی

این نوع از کفش های اسپرت همانطور که از نامشان پیداست مناسب ورزش های عمومی و حتی تخصصی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله نوع پر فروش آن کفش ورزشی سالنی معروف است که برای فوتبال و سایر ورزش های سالنی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسپرت راحتی یا پیاده روی

کفش اسپرت پیاده روی یا در واقع همان کفش اسپرت راحتی است که برای استفاده روزمره و پیاده روی های ورزشی و غیره مورد استفاده می گردد که خاصیت انعطاف پذیری زیادی داشته و جنس رویه ان ها اغلب از بافت می باشد.

اسپرت ونس یا اسپرت فانتزی

این نوع از کفش های اسپرت ممکن است انعطاف پذیری زیادی نداشته باشند و با تیپ های اسپرت آقایان و خانم ها قابل ست است که گاها در ایران به این نوع از کفش های اسپرت راحتی ونس نیز گفته می شود.

تماس بگیرید